Binary Kazanç Planı, Titan Sistemleri mi Temsil Eder?

Şefika (21) – Van
Network marketing ile tanışalı yaklaşık 5 ay oluyor. sistemi baya bir anladım. çalıştığım şirketin kullandığı kazanç planı binary. Geçen bir web sitesinde binarynin titan sistemler tarafından kullanılan artniyetli bir sistem olduğu yazıyordu. halbuki mantığım açısından ben sistemi oldukça benimsemiştim. bu yorumdan sonra içime şüphe düştü. siz bu konuda ne düşünüyorsunuz. cevabınız benim için çok önemli. Şimdiden teşekkürler..
CEVAP

Binary kazanç modelinin art niyetli titan tarzı oluşumlar tarafından çokça kullanıldığı doğru bir tespit fakat binary modelini kullanan her şirket titandır demek insafsızca bir yaklaşımdır. Son yıllarda binary modelinden faydalanılarak oluşturulmuş kazanç planlarıyla hızlı büyüme ile dikkat çeken ve geçerliliği tüm sektörde kabullenilmiş birçok şirket var. Binary doğru kullanıldığında güçlü bir modeldir. Sanırım bu yüzden de titan sistemler tarafından çokça kullanılıyor.

Sonuç olarak, bu güçlü kazanç modelini birileri kötü emellerine alet ediyorsa bu modeli kötü yapmaz. Misalen, ateşin varlığı büyük bir nimettir. Fakat yemek pişirirken nimet olan ateş, bir evin yakılmasında kullanıldığında kötüleşmiş olur. Ama bu ateşi kötü yapmaz, kullananı kötü yapar.

Not: Soru binary üzerinden sorulduğu için diğer kazanç modellerini konuya dâhil etmedim. Gerek binary olsun gerek unilevel, bunlar bir modeldir, şirketler çok farklı şekillerde uyarlayıp kullanırlar. Bu yüzden sadece biri için en iyidir demek mantıklı değildir. Modeller değil kazanç planları karşılaştırılabilir.

 

Reklamlar

, , ,

%d blogcu bunu beğendi: